Dzień dobry.
W tym blogu zamierzam napisać coś czego jeszcze nie było - w roli głównej Kakashi. Niestety jednak nie wiem jak mam go zacząć o czym ma być. Znaczy się mam pewien pomysł który najprawdopodobniej tutaj zostanie użyty.
Największym problemem jest para. Nie wiem z kim miałabym połączyć Kaszalota, i którą stroną miałby on być dominującą czy też przeciwnie.
Czy miałby być słodkim chłopaczkiem, czy też rozwydrzonym bachorem, a może spokojnym mężczyzną lub wciągniętym w złe nałogi. Aaa!
Dlatego też proszę Was byście mi pomogli. Co by was najbardziej interesowało. Nie chcę pisać bloga który miałby zero czytelników przez jego fabułę.
Da? Więc... Onegai!
Proszę swoje pomysły napisać w komentarzu.
Dziękuję za uwagę.